Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Sm@rt Researchers”

eTwinning projektas „Sm@rt Researchers”

Šis projektas sukurtas tikslingai sustiprinti bendradarbiavimą dalijantis gerais praktikos pavyzdžiais tarp mokyklų. Projektas vyko tarp Turkijos, Lietuvos ir Čekijos šalių mokyklų. Projekte dalyvavo 6- 12 metų mokiniai. Šiame projekte dalyvavo mūsų mokyklos 1b, 2b ir 5b klasių mokiniai. Šio projekto tikslas integruoti IKT įrankius ir kitas technologijas į ugdymo procesą kuriant įdomesnę ir patrauklesnę mokymosi aplinką, lavinti mokinių kritinį mąstymą, mokymosi ir socialinius įgūdžius, pagerinti mokinių galimybes mokantis naudoti stebėjimo ir tyrinėjimo metodus, skatinti  bendradarbiavimą ir komandinį darbą, mokiniai ir mokytojai tobulino žinias kaip naudotis IKT įrankiais ir pagerino savo mokymosi, techninius ir skaitmeninius įgūdžius. Projekte kūrėme bendrus rezultatus bendradarbiaudami, buvo sukurtas bendras filmas, laiškas, Youtube kanalas, kuriame dalinomės projekto tyrinėjimo ir problemų sprendimo video medžiaga. Projekto pabaigoje buvo sukurta bendras žurnalas, projekto tinklaraštis ir projekto tinklalapis. Projektas paskatino mokinius atskleisti save, parodyti savo talentus, pagerino įgūdžius kalbėti drąsiai, pasitikėti savimi, mokėti pristatyti save ir suprasti auditoriją. Projektą užbaigėme mokinių ir mokytojų vertinimu, veiklų apibendrinimu, visas veiklas apibendrinome projekto tinklalapyje.
Laiškas internetui: https://youtu.be/SLJT139woCs