Home » Sveikiname

Category Archives: Sveikiname

Noriu paskaityti apie

Dalyvavimas ETwinning  projekte „Me the A.I #2.0” įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu

2019-2020 mokslo metais su 8 klasių mokiniais vykdytas tarptautinis eTwinning  projektas „Me the A.I #2.0” apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu.

Mokytoja L. Lienienė

ETwinning nacionaliniu kokybės ženkleliu apdovanotas projektas „Internetinė pradinuko laboratorija -2″

2a klasės 2019-2020 mokslo metais vykdytas  eTwinning  projektas „Internetinė pradinuko laboratorija -2″ apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu.

Mokytoja S. Liaudanskienė

2019-2020  mokslo metų pirmūnai

1a klasė Aleksandras Armalis, Iveta Baužinskaitė, Jonas Giedra, Goda Kaubrytė, Arminas Lingys, Lara Lukošiūtė, Regimantas Mickus.

1b klasė Goda Diekontaitė, Noja Vytautė Petkutė, Elena Šeputytė, Akvilė Norvilaitė.

2a klasė Paulina Barniškytė, Ūla Bielskytė, Darija Kazlauskaitė, Natalija Šakytė, Gabija Žebrauskaitė

2b klasė Elinga Bykšaitė, Vytautas Rakickas, Gvidas Stanislovaitis, Algimantas Vaitkus, Emilija Sukauskaitė.

3b klasė Augustas Nicys, Benediktas Kieras.

4a klasė Urtė Bielskytė, Kamilė Dementjevaitė, Evika Navickaitė, Gabija Rumbutytė.

4b klasė Meda Kavaliūnaitė, Justė Sukauskaitė.

5a klasė Ugnė Mangarovaitė, Greta Mangarovaitė, Augustė Vaiva Klingerytė, Saulė Saltonaitė, Lukas Budginas, Rusnė Antušaitė.

6a klasė Augustė Jučinskaitė, Dominykas Jurkaitis.

6b klasė Eisvina Jonikaitė, Redas Viknius, Benas Vytautas Šeputis.

7b klasė Greta Žutautaitė.

8b klasė Andrėja Kungytė.

Geriausiai mokyklą lankę mokiniai

1a klasė Eligija Činskytė, Lara Lukošiūtė, Neitas Šmaižys.

1b klasė Noja Vytautė Petkutė,  Gytis Praspaliauskas

2a klasė Jokūbas Juška, Domas Latakas, Akvilė Valiūtė, Gabija Žebrauskaitė.

2b klasė Justina Norvilaitė.

3a klasė Justina Jonušaitė.

3b klasė Kamilė Kalaminskaitė.

4a klasė Kamilė Dementjevaitė, Ernestas Jonušas, Lėja Ringytė.

4b klasė Enrika Juškaitė,  Meda Kavaliūnaitė.

5a klasė Ema Latakaitė, Kamilė Bertašiūtė.

5b klasė Eimantas Andruška.

6b klasė Rasvaldas Butkus, Justė Jakštytė, Ignas Bagočius, Rugilė Lukšaitė, Aidas Janušas, Dovydas Lukšas, Redas Viknius, Beatričė Ustenko, Benas Vytautas Šeputis, Eva Venckutė.

7a klasė Silvija Tenytė.

7b klasė Eimantas Macikas.

eTwinning projektas „Geometrijos šalyje“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu

Projektas „Geometrijos šalyje“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu

Mokytoja S. Liaudanskienė