Home » Darbuotojai

Noriu paskaityti apie

Darbuotojai

Mokytojai (2017-2018 mokslo metai)

Vardas, pavardė Išsilavinimas Dalykas Kvalifikacinė kategorija
Alma Mikienė Aukštasis Rusų kalba Vyr. mokytoja; II vadybinė kval. kat.
Audronė Pavelskienė Aukštasis Gamta ir žmogus Vyr. mokytoja;II vadybinė kval. kat.
Kristina Dargevičienė Aukštasis Tikyba Vyr. mokytoja
Daiva Liutkutė Aukštasis Lietuvių kalba ir literatūra Vyr. mokytoja
Jovita Skukauskienė Aukštasis Lietuvių kalba ir literatūra Vyr. mokytoja
Vida Levanauskienė Aukštasis Lietuvių kalba ir literatūra Vyr. mokytoja
Loreta Stulgienė Aukštasis Lietuvių kalba ir literatūra Metodininkė
Edita Račkauskienė Aukštasis Anglų kalba Metodininkė
Rasa Klemanskienė Aukštasis Anglų kalba Vyr. mokytoja
Giedrė Raudonienė Aukštasis Anglų kalba Vyr.mokytoja
Rima Šateikienė Aukštasis Vokiečių kalba Vyr. mokytoja
Laima Malūkienė Aukštasis Rusų kalba Vyr. mokytoja
Nina Valiukonienė Aukštasis Rusų kalba Vyr. mokytoja
Lina Simutienė Aukštasis Matematika Mokytoja metodininkė
Zita Mikutienė Aukštasis Chemija Mokytoja metodininkė
Diana Balnionienė Aukštasis Istorija Mokytoja metodininkė
Etika Vyr. mokytoja
Janina Bružaitė Aukštasis Biologija Mokytoja metodininkė
Andrius Kinčinas Aukštasis Geografija Vyr. mokytojas
Rita Žukauskienė Aukštasis Technologijos Vyr. mokytoja
Algirdas Stankus Aukštasis Žmogaus sauga Vyr. mokytojas
Audrius Skukauskas Aukštasis Technologijos Mokytojas metodininkas
Jurga Stulpinienė Aukštasis Dailė Mokytoja metodininkė
Nijolė Butkevičienė Aukštasis Muzika Mokytoja metodininkė
Rima Garbenienė Aukštasis Muzika Vyr. mokytoja
Raimonda Račienė Aukštasis Kūno kultūra Vyr. mokytoja
Lina Lienienė Aukštasis Informacinės technologijos Mokytoja metodininkė
Gitana Bugušinskienė Aukštasis Fizika, matematika Vyr. mokytoja
Emilija Mušinskienė Aukštasis Prad. klasės Mokytoja metodininkė
Inga Kavaliūnienė Aukštasis Prad. klasės Mokytoja metodininkė
Daiva Grevienė Aukštasis Prad. klasės Mokytoja metodininkė
Laima Einikytė Aukštasis Prad. klasės Mokytoja metodininkė
Raimonda Skiotienė Aukštasis Prad. klasės Vyr. mokytoja
Sigita Petkevičienė Aukštasis Prad. klasės Vyr. mokytoja
Vilma Dauginienė Aukštasis Prad. klasės Vyr. mokytoja
Sonata Liaudanskienė Aukštasis Prad. klasės Mokytoja metodininkė
Aušra Gerinksonienė Aukštasis   Vyr. mokytoja
Vaiva Klingerienė Aukštasis Technologijos Mokytoja
Birutė Lileikienė  Aukštasis Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja Vyr. mokytoja
Rūta Jonkienė  Aukštesnysis Šokis Mokytoja

Kiti darbuotojai

Darbuotojas Pareigos El. paštas
Danutė Lekavičienė Soc. pedagogė lekaviciene@gmail.com
Laima Berenienė Soc. pedagogė lbereniene@gmail.com
Rasa Žiliuvienė Spec. pedagogė rasazil@andernetas.lt
Rasa Skabeikienė Logopedė rasacike@yahoo.com
Sigita Vilčinskienė Bibliotekininkė sigivilci@gmail.com
Virginija Petrauskienė Mokytojo padėjėja virgipet@gmail.com
Ženeta Paškauskė Visuomenės sveikatos specialistė zeneta.vsb@gmail.com