Pradžia » Ugdymas karjerai

Ugdymas karjerai

PASKIRTIS

Teikiant ugdymo karjerai, profesinio informavimo ir profesinio konsultavimo paslaugas, padėti asmeniui rinktis jam tinkamas švietimo ir užimtumo galimybes, sudaryti sąlygas įgyti karjeros kompetencijų ir aktyviai kurti savo karjerą.

TIKSLAS

Sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos, darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

UŽDAVINIAI

• Siekti, kad mokiniai pažintų savo asmenybės savybes, gabumus, interesus, juos kritiškai vertintų ir taikytų planuodami ir įgyvendindami savo karjerą;
  • Kurti metodinę-informacinę bazę bei mokyti mokyklos bendruomenę ja naudotis, vykdant ugdymą karjerai, karjeros konsultavimą ir informavimą bei profesinį veiklinimą;
  • Padėti mokiniams įvertinti darbo pasaulio kaitos tendencijas ir gebėti koreguoti karjeros ir gyvenimo tikslus, atsižvelgiant į asmeninius ir aplinkos pokyčius.

REKOMENDUOJAMI TESTAI

NAUDINGOS NUORODOS:

• Mokinių ugdymo karjerai informacinė svetainė – mukis.lt
  • Atviros informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema (AIKOS) – aikos.smm.lt
  • Orientavimas karjerai Lietuvoje ir Europoje –  euroguidance.lt
  • Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti –lamabpo.lt
  • Gebėjimų ir kvalifikacijos pripažinimo dokumentai Europoje – europass.lt
  • Viskas apie studijas Lietuvoje- studijos.lt
  • Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras– kpmpc.lt
  • Savanorystė ir jaunimo politika Lietuvoje ir Europoje- eurodesk.lt

KONTAKTAI