Pradžia » Renginiai » Žodžių konkursas „Kas tai?“

Žodžių konkursas „Kas tai?“

„Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“, rašė Mikalojus Daukša.

Balandžio 19-20 dienomis mūsų progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių, žodžių konkursas „Kas tai?“. Konkursas skirtas Lietuvių kalbos savaitei. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių taisyklingo kalbėjimo įgūdžius. Dalyviai turėjo  teisingai įvardinti daiktų pavadinimus ir juos taisyklingai užrašyti.

Geriausiai sekėsi  1a kl. mokinei Gabijai Dapkutei, 2a kl. mokinei Gerdai Ovsinskytei,  3a kl. mokiniui Vyteniui Juškevičiui, 4b kl. mokinei Rugilei Žimkutei. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams!

Žodžių konkursą paruošė logopedė R. Skabeikienė ir spec. pedagogė R. Žiliuvienė.