Pradžia » Sveikiname » Paskelbti galutiniai 2021 metų konkurso ,,Kengūra“ rezultatai

Paskelbti galutiniai 2021 metų konkurso ,,Kengūra“ rezultatai

2021 m. kovo 18 d. vyko matematikos konkursas „Kengūra“. Dėl covid-19 aplinkybių konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 17092 mokiniai ir darželinukai.

Vis dėlto, nuotolinis konkurso organizavimas paveikė ir dalyvių rezultatus: net 674 Nykštuko (1-2 klasių) ir 200 Mažylio (3-4 klasių) grupių dalyviai surinko maksimalų balų skaičių išsprendę visus konkurso uždavinius. Šie skaičiai smarkiai skiriasi nuo daugiamečių tendencijų, kai visus uždavinius išspręsdavo vos vienas kitas mokinys.

Dėl to Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė sprendimą šiemet Nykštuko ir Mažylio amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų – 50 daugiausiai taškų surinkusių dalyvių. Vietoj to, diplomai už puikų dalyvavimą bus paruošti visiems priešmokyklinės ir 1-4 klasių dalyviams, surinkusiems tiek taškų, kiek ankstesniais metais surinkdavo 50 geriausiai pasirodžiusių klasės mokinių.

Dalyviai, prisijungę prie savo paskyros, galės atsisiųsti priklausančius diplomus ir pažymą apie konkurse pasiektus rezultatus.

Mūsų mokykloje šiais mokslo metais konkurse „Kengūra“ dalyvavo 24 mokiniai: Nykštukų grupėje – 5 pirmos klasės mokiniai ir 3 antros klasės mokiniai, Mažylių grupėje – 7 trečios klasės mokiniai ir 4 ketvirtos klasės mokiniai, Bičiulių grupėje – 3 penktos klasės mokiniai ir Kadetų grupėje – 2 septintos klasės mokiniai. Džiugina ir rezultatai: 1 klasės mokinė Laura Rumbutytė užėmė pirmą vietą savivaldybėje ir pirmą vietą Lietuvoje, 2 klasės mokinė Iveta Baužinskaitė4 vietą savivaldybėje, 3 klasės mokiniai: Gabija Žebrauskaitė1 vietą savivaldybėje ir pirmą vietą Lietuvoje, Andžela Lenkauskaitė2 vietą ir Emilija Sukauskaitė 4 vietą savivaldybėje, 4 klasės mokinys Augustas Nicys2 vietą savivaldybėje, 5 klasės mokiniai : Vytautas Vaitkus8 vietą ir Gediminas Vaitkus9 vietą savivaldybėje, 7 klasės mokinės: Eisvina Jonikaitė3 vietą ir Deimantė Užpalytė5 vietą savivaldybėje.    Nuoširdūs sveikinimai visiems konkurso dalyviams ir sėkmingos mokslo metų pabaigos!

Mokytoja  L. Simutienė