Pradžia » Laisvalaikis » Kliuvo ir direktorei

Kliuvo ir direktorei

Esu užkietėjusi grybautoja. Pažįstu daugelį grybų rūšių. Grybauju nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Balandžio mėnesį ieškau bobausių, o lapkričio mėnesį, kartais net iš po sniego, renku baltikus ir žaliuokes. Šiemet jau patikrinau Šventosios pušynus, deja, bobausiai dar nedygsta…

Grybauju visur, kur tik galiu: Žemaitijos ir Aukštaitijos miškuose, pajūrio pušynuose… Prieš kelerius metus buvome su pavaduotoja (irgi užkietėjusia grybautoja) nustebintos, kai mokyklos kiemsargis parodė mokyklos kieme augančius grybus. Pasirodo, kad žolynėlyje išaugo kazlėkai (slidokai). Porą metų grybavom čia. O šiemet grybai persikėlė net  į pačią mokyklą! Mokytoja Daiva Grevienė su savo pirmokėliais klasėje ant palangės jau kurį laiką stebi, kaip auga pievagrybiai. Taigi, vakar aš galėjau grybauti mokykloj, net neišeidama iš darbo. Mažieji mokinukai jau džiaugėsi ne vienu grybų derliumi. Jų rūpestingai užaugintų pievagrybių kliuvo ir man – labai gardžiai vakarienei.

Mokyklos direktorė