Pradžia » eTwinning » Susitikimas su Klaipėdos Vitės progimnazijos 3d klasės mokiniais

Susitikimas su Klaipėdos Vitės progimnazijos 3d klasės mokiniais

Mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai, kartu su Klaipėdos Vitės progimnazijos 3d klasės mokiniais, jau nuo rugsėjo mėnesio dalyvauja eTwinning projekte „Rašau tau laišką!”. Trečiokai tobulina laiško ranka rašymo įgūdžius, susirašinėja vieni su kitais, siunčia sveikinimus įvairių švenčių proga. Nuotolinio mokymosi metu draugystė tarp mokinių nenutrūko. Dabar parašytus laiškus mokiniai fotografuoja ir siunčia elektroniniu paštu. Kovo 5 dieną įvyko virtualus 3a ir 3d klasės mokinių susitikimas. Vaikai balsu perdavė žinutes savo susirašinėjimo draugams. Klaipėdos Vitės progimnazijos trečiokų mokytoja Diana Intaitė projekto dalyviams palinkėjo išsaugoti draugų rašytus laiškus, kad jie taptų gražiu prisiminimu. Susitikimo pabaigoje kompiuterių ekranus užliejo linksmų veidukų ir širdelių banga. Gera turėti draugus!
Mokytoja S. Liaudanskienė