Pradžia » Pradinukai » „Rašau Lietuvai“ rajoninio turo dalyviai

„Rašau Lietuvai“ rajoninio turo dalyviai

2021-03-09 mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo  Telšių rajono pradinio ugdymo pedagogų  metodinės tarybos organizuojamame dailaus rašto konkurse „Rašau Lietuvai“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus  ir estetiško rašymo įgūdžius.

Visi dalyviai suskirstyti į keturias grupes: 1 klasių mokiniai, 2 klasių mokiniai, 3 klasių mokiniai ir 4 klasių mokiniai. Kiekviena grupė rašė skirtingus tekstus. Mūsų mokiniai labai pasistengė , nes taisyklingo, estetiško rašto darbų buvo daug. Pradinių klasių mokytojos turėjo paplušėti ir iš  klasės išrinkti  vieną  labiausiai dailyraščio reikalavimus atitinkantį darbą. Į tolimesnį etapą pateko šių mokinių darbai:  Majos Lukošiūtės 1a, Smiltės Vaičiekauskaitės 1b, Jono Giedros 2a, Akvilės Norvilaitės 2b, Gabijos  Žebrauskaitės 3a, Emilijos Sukauskaitės 3b, Rusnės Adomavičiūtės 4a, Rugilės Tirkšlaitytės  4b.

Į rajoninį turą, pradinių klasių mokytojų sprendimu, pateko  Majos Lukošiūtės 1a, Jono Giedros 2a, Gabijos Žebrauskaitės 3a ir Rugilės Tirkšlaitytės   4b dailaus rašto darbai. Sveikiname.

Rajono vertinimo komisija, atsižvelgdama į vertinimo kriterijus, iš kiekvienos grupės išrinks laureatus. Visi dalyviai gaus konkurso organizatorių elektronines padėkas. Konkurso laureatai bus apdovanoti Telšių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus diplomais.

Mokytoja B. Lileikienė