Pradžia » Sveikiname » Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra” rezultatai

Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra” rezultatai

Paskelbti galutiniai tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra”, kuris vyko kovo 21 dieną, rezultatai.Mūsų mokyklą atstovavo gausus matematikos mylėtojų būrys – 71 mokinys, iš kurių – 47 1-4 klasių ir 24 5-8 klasių mokiniai. Džiugu, kad net 23 mokiniai pateko į rajono geriausiųjų 10-tuką: 12 -pradinių klasių ir 11- 5-8 klasių mokinių. Geriausiai pasisekė 1 klasės mokiniui Herkui Grikšui (1 vieta rajone), 2 klasės mokinei – Aleksandrai Vaitkevičiūtei (1 vieta rajone), 5 klasės mokinei Ivetai Baužinskaitei ( 2 vieta rajone), 6 klasės mokiniams Algimantui Vaitkui ( 1 vieta rajone), Gabijai Žebrauskaitei (2 vieta rajone) ir 8 klasės mokiniui Gabrieliui Čijauskui (1 vieta rajone ir 69 vieta Lietuvoje). Sveikiname geriausius ir linkime kuo sėkmingiau užbaigti šiuos mokslo metus!

Mokytoja L. Simutienė

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *