Pradžia » Pradinukai » Pradinukai „Stebuklų laboratorijoje“

Pradinukai „Stebuklų laboratorijoje“

Mokyklos pradinukai dalyvavo iš Kultūros paso lėšų finansuojamoje edukacijoje „Stebuklų laboratorija“. Užsiėmimo metu vaikai susipažino su kai kuriomis cheminėmis medžiagomis ir jų savybėmis.

Mokiniai aikčiojo iš nuostabos ir džiaugsmo, atlikdami bandymus su įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Ir kas nenustebtų išvydęs, kaip rašaluotas vanduo tampa skaidriu, kaip paprastos baltos kruopelytės virsta sniego krūvele arba pamatęs iš sauso ledo kylantį debesį?

Nors daugelio cheminių procesų pradinių klasių mokiniams suprasti buvo dar sunkoka, bet svarbiausias rezultatas buvo „stebuklo“ pojūtis ir atradimų džiaugsmo pliūpsnis.

Mokytoja D. Grevienė