Pradžia » eTwinning » Pradedame eTwininng projektą „Micro circuits for Mega solutions“

Pradedame eTwininng projektą „Micro circuits for Mega solutions“

Skaitmeninė revoliucija transformuoja kiekvieną pasaulio dalį, formuoja mūsų gyvenimo, darbo, bendravimo, mokymosi ir laisvalaikio būdus, skatina ketvirtąją pramonės revoliuciją. Šiame sparčiai besikeičiančiame technologijų valdomame skaitmeniniame pasaulyje mokiniai turi ne tik plėtoti skaitmenines galimybes, bet ir lavinti pagrindinius programavimo, skaičiavimo, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir socialinio/emocinio intelekto įgūdžius. STEM švietimas yra labiausiai paveikus metodas, padedantis mokiniams užmegzti ryšį tarp klasės ir juos supančio pasaulio ir išspręsti realias problemas. Į eTwininng  projektą „Micro circuits for Mega solutions“ šiemet įsitraukė 5-6 klasių mokiniai dalyvaujantys Robotikos būrelyje. Projekto veikloje dalyvauja mokytojai ir mokiniai iš Čekijos, Graikijos, Kroatijos, Lenkijos, Bosnijos ir Herzegovinos, Turkijos, Ispanijos ir Latvijos.  Projekto dalyviai pristatė savo mokyklas, pasižymėjo bendrame žemėlapyje, mokytojai prisistatė susikurdami savo ID  korteles ir atsakė į mokytojams ir mokiniams atskirai parengtų anketų klausimus.  Spalio mėnesį projekto dalyviai planuoja dalyvauti Code Week savaitės renginiuose. Projekto metu mokiniai supažindins su „BBC micro: bit“ ir kitais robotų rinkiniais (kurie turi jutiklius ir kuriuos galima užprogramuoti) ir tų technologijų galimybes. Jie sužinos apie daiktų internetą, dirbtinį intelektą, mašininį mokymąsi ir saugų interneto naudojimą. Studentai dirbs savo projektuose ir vykdys bendradarbiavimo užduotis su bendraamžiais iš kitų šalių.

Mokytoja L. Lienienė