Pradžia » Renginiai » Europos Kalbų Diena

Europos Kalbų Diena

Kiekvienais metais mūsų mokykloje ypatingas dėmesys skiriamas Europos kalboms, ne išimtis ir šiais metais. Mūsų mokyklos užsienio kalbų mokytojos kartu su mokiniais sukūrė projektą „Šviečianti saulė” Europos kalbų dienai paminėti. Kiekviena klasė rašė sveikinimus, palinkėjimus, įvairiausius žodžius, posakius skirtingomis kalbomis ir sukūrė šviečiančią saulę. Kiekviena šalis turi savo kalbą.  Kalba labai svarbi tiek tautos, tiek atskiro žmogaus gyvenime. Mes privalome ją mylėti, saugoti ir ginti kaip artimą žmogų. Kalbos gyvenimas panašus į žmogaus gyvenimą: kalba gyva, kol skamba mūsų lūpose, džiaugiasi, kai ją globojam. Lai ši šviečianti saulė būna kaip simbolis, kad kiekviena kalba yra unikali ir vertinga.
Užsienio kalbų mokytojos