Pradžia » Renginiai » Dalijimasis gerąją patirtimi

Dalijimasis gerąją patirtimi

Džiaugiuosi kvietimu dalyvauti IX-oje tarptautinėje švietimo įstaigų parodoje- mini mokymuose „Projektų mugė 2024“ Klaipėdos Gedminų progimnazijoje ir galimybę pasidalinti savo gerąją patirtimi. Šiuolaikinės technologijos, kuriose naudojamas dirbtinis intelektas, gali suteikti pridėtinės vertės projektinei veiklai ir palengvinti mokytojų kasdienybę. Tai ne tik apima darbo procesų palengvinimą, bet ir kurią ypatingą ir unikalų galimybių pasaulį, prieinamą tiek mokytojams, tiek mokiniams. Mano pranešimo- mokymo metu dalyviai buvo supažindinti ir galėjo praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto programos. Šios programos ne tik palengvina pasiruošimą pamokoms, bet ir suteikia galimybes efektyviam bendradarbiavimui tarp partnerių projektuose. Dėkoju organizatoriams VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija, Švietimo mainų paramos fondui už renginio organizavimą, naudingus ir praktiškus mokymus.
Mokytoja G. Raudonienė