Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Waters of Wisdom”

eTwinning projektas „Waters of Wisdom”

Gruodžio mėnesį 5b klasės mokiniai aktyviai dalyvavo eTwinning projekte „Waters of Wisdom”. Projekto metu vyko įvairios veiklos, tokios kaip sniego eksperimentai ir sveikinimų siuntimas draugams. Mokiniai, dirbdami tarptautinėse grupėse, ne tik atliko sniego eksperimentus, bet ir aktyviai bendravo su užsienio draugais. Diskusijose apie sniegą mokiniai atkreipė dėmesį į tai, ką pastebėjo apie snaiges, ir nusprendė sukurti bendrą piešinį, kurį sudarytų kiekvieno mokinio piešiamos snaigės. Kiekviena snaigė buvo unikali ir skirtinga nuo kitų, pabrėžiant kiekvieno mokinio kūrybiškumą. Mokiniai išreiškė savo kūrybiškumą bei draugiškumą, kuriant sveikinimus draugams. Virtualūs sveikinimai leido jiems pasidalinti šventiniu dvasios jausmu ir palinkėti draugams gerų bei smagių švenčių.
Šis projekto etapas ne tik skatino mokinių kūrybingumą, bet ir tarptautinį bendradarbiavimą bei tarpkultūrinį supratimą. Šventiniu laikotarpiu mokiniai turėjo puikią galimybę išreikšti savo jausmus ir pasidalinti gerumu su savo tarptautiniais draugais.