Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Creating Joy”

eTwinning projektas „Creating Joy”

2b klasės mokiniai aktyviai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte, kurio tikslas – kurti džiaugsmą. Gruodžio mėnesį mokiniai ėmėsi įdomių veiklų, kurios leido jiems išreikšti, kas juos džiugina prieš šventes. Viena iš projekto veiklų buvo bendro piešinio kūrimas. Kiekvienas mokinys prisidėjo savo individualiu piešiniu, kuris atspindėjo tai, kas jį džiugina šiuo laikotarpiu. Be to, mokiniai pasinaudojo Canva programa, kad sukurtų unikalius atvirlaiškius draugams. Virtualūs sveikinimai tapo puikiu būdu pasidalinti šventiniu dvasios jausmu su draugais iš skirtingų šalių. Projekto metu mokiniai ne tik išmoko kurti, bet ir dalintis džiaugsmu su kitais, skatinant tarpkultūrinį supratimą ir draugystę.