Pradžia » eTwinning » ETwinning ambasadorių ir mentorių mokymai

ETwinning ambasadorių ir mentorių mokymai

Vasario 6-7 dienomis mokytojos Giedrė ir Sonata dalyvavo eTwinning ambasadorių ir mentorių susitikime Kaune, kurio metu dalyviai susipažino su eTwinning naujovėmis, dalyvavo diskusijose apie iškylančius iššūkius susijusius su eTwinning ir Erasmus+ projektine veikla bei ieškojo sprendimų. Antrą dieną vyko mokymai „Viešasis kalbėjimas”, kuriuos vedė nuostabi charizmatiška lektorė Marija May. Mokymų metu sužinojome ne tik, kaip pasiruošti, kaip kalbėti viešai, bet ir praktiškai išbandėme, analizavome savo kalbas vaizdo įrašuose. Norime pasidalinti vienu svarbiu akcentu, jei norite perduoti svarbią žinutę – tai darykite trim būdais:
1. Vaizdiniais
2. Pojūčiais
3. Emocijomis.
Ir galiausiai, jei bijote kalbėti viešai, tai savo baimes paverskite jėga, kuri padeda siekti tikslo.

Mokytoja G. Raudonienė