Pradžia » eTwinning » Mokytojai susipažįsta su programos „eTwinning” galimybėmis ir mokosi naudotis Twinspace erdve

Tarptautinė veikla eTwinning yra įtraukta į Europos Komisijos programą. Ji suteikia galimybes pakeisti bendravimo, bendradarbiavimo ir mokymo(si) būdus. Šiandien su  didžiuliais iššūkiais susiduria pirmiausia mokytojai. Jiems reikia įveikti nemažą vidinį pasipriešinimą, kad galėtų patys tobulėti ir mokyti mokinius reikalingų kompetencijų per projektinę veiklą. Tai suteikia programa „eTwinning”.
Šių metų sausio 23 ir 25 dienomis mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo dviejų dalių seminare, kuriame susipažino su programa „eTwinning” ir jos teikiamomis galimybėmis. Mokėsi registruotis programoje ir prisijungti prie eTwinning projekto „Tobulėjam, įkvėpti programos „eTwinning”.
Taigi, mokytojai pradėjo programos „eTwinning” kelionę, kurioje susipažins su projektine veikla nuo planavimo iki rezultato bei tobulins žinias seminaruose ir mokymuose.
eTwinning ambasadorė Giedrė Raudonienė