Pradžia » eTwinning » eTwinning mokinių stovykla „Medijų Laboratorija”

eTwinning mokinių stovykla „Medijų Laboratorija”

2020-2021 mokslo metais puikiai vykdyti eTwinning projektai dalyvavo „Geriausias eTwinning projektas 2021″ konkurse, kuriame projektas „Enjoy English and Speak from the Heart” buvo paskelbtas tarp geriausių eTwinning apdovanojimų renginyje. Mokiniai buvo pakviesti į nuotolinę eTwinning stovyklą „Medijų Laboratoriją”. Vasario 1 dieną 8b klasės 10 mokinių dalyvavo joje, jie diskutavo, atsakinėjo į klausimus, buvo supažindinti su medijų raštingumu, propaganda. Įdomios užduotys visus įtraukė, mokiniai sužinojo ir praplėtė žinias apie dezinformaciją, manipuliaciją, informacinius burbulus ir kitas su medijų raštingumu susijusias sąvokas. Visi dalyviai dirbo grupėse, atliko interaktyvias užduotis Jumboard ir Slido programomis ir pagilino žinias. Klausėsi dr. V. Denisenko pranešimo apie propagandą, kaip ją atpažinti ir ką su ja veikti? Susipažino su įvairiomis propagandų rūšimis. Mokiniams padarė įspūdį, kad propagandos skirstomos pagal spalvas. Net nepastebėjome, kaip nuotolinės stovyklos laikas baigėsi. Pabaigoje mokiniai išreiškė savo nuomonę Jamboard lentoje, dėkojo organizatoriams už įdomią stovyklą ir supažindinimą su aktualia šiomis dienomis tema.
Mokytoja G. Raudonienė