Pradžia » Renginiai » Vasarėlė vasara…..

Vasarėlė vasara…..

Baigėsi dar vieni mokslo metai…. Jie buvo netradiciniai, atnešę visai mokyklos bendruomenei daug išbandymų ir pokyčių.

Po ilgo nuotolinio mokymosi, darbų, nelengvos kasdienybės mokinius jau lepina atostogos. Trečiadienį (birželio 23 dieną) su draugais ir mokytojais atsisveikino  5-8 klasių mokiniai. Dvi savaites į veiklas ir pamokas įsijungę  mokykloje, susitikę su draugais, mokytojais visi linksmi ir laimingi po paskutinės pamokos su savo auklėtojais išsiskirstė džiaugtis vasara.

Ačiū visiems – mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, mokyklos administracijai – už drauge įveiktus mokslo metus, už pagalbą ir dėmesį, už bendradarbiavimą.

Visiems smagios vasaros, kuri palepins saule, šiluma, maudynėmis, įspūdžiais, atradimais… Neužmirškime būti saugūs!

Iki rudens! Iki smagių susitikimų „Germanto“ erdvėse!

Jaunieji žurnalistai