Pradžia » eTwinning » Tarptautinis eTwinning projektas „Enjoy English and Speak from the Heart”

Tarptautinis eTwinning projektas „Enjoy English and Speak from the Heart”

Šiais mokslo metais 8a prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Enjoy English and Speak from the Heart”, kurio pagrindinis tikslas anglų kalbos plėtojimas. Projekto veiklos padės stiprinti mokinių kalbėjimo, rašymo bei žodyno plėtojimo įgūdžius, panaudosime virtualų vaizdinį bendravimą gyvai. Mokiniai kalbės jų pasirinktomis ir paaugliams aktualiomis temomis. Šiame projekte dalyvauja 12-17 metų moksleiviai iš 6 šalių: Lietuvos, Italijos, Turkijos, Prancūzijos, Čekijos ir Ukrainos.

Projekto pradžioje mokiniai jau šventė kartu Europos kalbų dieną, vaizdo konferencijos metu išreiškė savo nuomonę apie kalbas. Taip pat kūrė ir balsavo už projekto logotipą, rašė apie save ir skaitė apie savo draugus užduodami raštu klausimus.  Projekto veiklos įtraukia, laukiame draugų klausimų ir vaizdo susitikimų kartu.
Mokytoja G. Raudonienė