Pradžia » eTwinning » Tarptautinis eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

Tarptautinis eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

Šiais mokslo metais 7b klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Te@ch with Tech”, kurio pagrindinis tikslas naudojantis technologijomis mokytis smagiai ir įdomiai, nagrinėti aktualias problemas integruojant įvairius mokomuosius dalykus. Projekto pradžioje mokiniai rašė apie save, išreiškė savo nuomones apie technologijas, kūrė projekto logotipą. Kita smagi veikla dalyvavimas Europinėje kodavimo savaitės (Europe Code Week) veikloje, mokiniai kartu su kitų šalių mokiniais naudodamiesi Scratch programa kūrė pasakojimą apie pasaulines problemas „World Problems”, rašė pasakojimą apie savo mokyklą ir supažindino kitus projekte dalyvaujančius mokinius su savo mokykla programėle Storyjumper. Šioje programoje kuriama bendra knyga, kurioje projekto herojus Techtwinneris keliauja ir susipažįsta su projekte dalyvaujančių mokinių mokyklomis.
Kiekvieną mėnesį mokinių lauks vis kiti iššūkiai ir tikimės nuostabių bendravimo bei bendradarbiavimo pamokų projekte.
Mokytoja G. Raudonienė