Pradžia » eTwinning » Tarptautinis eTwinning projektas „ARTFUL THINKING”

Tarptautinis eTwinning projektas „ARTFUL THINKING”

Šiais mokslo metais  8a klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „ARTFUL THINKING“. Šio projekto tikslas – paskatinti mokinius domėtis menais, supažindinti juos su paveikslo kritika, parodyti jiems skirtingus požiūrius į meną, meno kūrinius. Šiame projekte mokiniai atliko įvairias veiklas: kūrė logotipus,kritiškai vertino paveikslą, gamino primityvius muzikos instrumentus,  pristatė kitų šalių partneriams tradicinius lietuviškus instrumentus, diskutavo apie dirbtinį intelektą mene.  Projekte buvo nagrinėjamos trys temos: kritika, muzikos instrumentai ir ar dirbtinis intelektas pakeis dailininkus. Kiekvienoje temoje susipažindavome su medžiaga apie tą temą, analizuodavome, diskutuodavome ir pabaigoje sukurdavome bendrus produktus: parodą, knygą, galeriją ir žurnalą. Visa projekto darbų medžiaga pasidalinome sukurtame projekto tinklalapyje ir virtualioje parodoje.

Dalyvavimas šiame projekte praplėtė mokinių akiratį meno srityse, suteikė galimybę kritiškai įvertinti meno kūrinius, bei išreikšti mintis ar dirbtinį intelektas pakeis menininką.

Mokytoja G. Raudonienė