Pradžia » Laisvalaikis » 5a klasės išvykos šiais mokslo metais

5a klasės išvykos šiais mokslo metais

2019 metų rugsėjo 1 dieną kartu su 5a klasės mokinukais pradėjome bendrą kelionę. Ne vien tik mokslo žinių siekimas yra mokykla. Mokykla – tai įvairūs mokyklos ir klasės renginiai, šventės, išvykos. Pastarųjų turėjome ne vieną: spalio pradžioje vykome gerai praleisti laiką į Plungės rajone įsikūrusį „Porto“ boulingą, gruodžio mėnesį kartu su 5b klasės mokiniais ir jų auklėtoja D. Liutkute važiavome į Šiaulius, kur kepėme kūčiukus „Žaliūkių malūne“, lankėmės Šiaulių universiteto bibliotekoje bei kino filme „Akropolyje“, sėkmingai baigto I-ojo pusmečio proga nutarėme pasilinksminti Mažeikių ledo arenoje, na, ir galiausiai, birželio 10 dieną vykome į „Gražinos sodybą“ žaisti dažasvydžio. Ši išvyka buvo pati smagiausia nes susitikome po ilgos pertraukos – beveik trijų mėnesių nesimatymo. Vieni kitų labai pasiilgę, žaidėme įvairiausius lauko žaidimus, žvejojome, vaišinomės, vaikštinėjome po ten pat įsikūrusį parką. Neišgąsdino ir nuotaikos nesugadino net pradėjęs lyti lietutis.
Už visas išvykas tariam didžiulį ir nuoširdų ačiū 5a klasės tėveliams, kurie niekada neatsisako padėti: R. ir N. Antušams, R. ir V. Klingeriams, M. Varkalienei,, R. ir A. Kryžiams, D. Taujenienei, J. Adomauskienei, A. Milkantei Šimkuvienei, A. Reminui  ir V. Udovičienei.
Lauksim naujų mokslo metų, o su jais – ir naujų potyrių bei  atradimų!

Mokytoja L. Simutienė