Pradžia » Renginiai » Integruotos chemijos ir anglų kalbos pamokos

Integruotos chemijos ir anglų kalbos pamokos

Spalio 19-23 dienomis vyko integruotos chemijos ir anglų kalbos pamokos. Mokiniai per chemijos pamokas žiūrėjo vaizdo medžiagą „Klimato kaita”, susipažino su ekologinėmis problemomis, kas lemia užterštumą, kas vyksta pasaulyje didėjant globaliniam atšilimui ir išreiškė savo nuomones diskutuodami. Anglų kalbos pamokose mokėsi suvokti klimato kaitos padarinius ir kokie yra panaudojami alternatyvūs energijos šaltiniai  sumažinantys klimato atšilimą. Spalio 23 dieną šventė Molekulės dieną, chemijos pamokose susipažino su Avogadro skaičiumi, molekulėmis ir jų sandara, o per anglų kalbos pamoką dalyvavo žaidime, atkodavo Alytaus Putinų gimnazijos mokinių balionais užkoduotas molekules, atsakinėjo į klausimyno klausimus angliškai. Integruotos pamokos suteikė smagių ir įsimintinų akimirkų.
Mokytojos G. Raudonienė ir Z. Mikutienė