Pradžia » eTwinning » Europos kodavimo savaitė 2020

Europos kodavimo savaitė 2020

Šiais metais mūsų mokyklos mokiniai dalyvaudami tarptautiniuose eTwinning projektuose „Sm@rt Researchers” ir „Te@ch with Tech”  kartu su užsienio partneriais dalyvauja ir kodavimo savaitėje. 2b ir 1b klasės mokiniai (mokytojos Laima Einikytė ir Daiva Grevienė) rašė kodą robotui Bee-Bot, kuris keliavo į projekto partnerių šalis  ir atvykęs į tinkamą  šalį ištardavo anglišką jos pavadinimą, taip pat iššifravo projekto partnerių pateiktus kodus. 7b ir 8a klasių mokiniai spalio 23 dieną šventė Molekulės dieną ir atkodavo Alytaus Putinų gimnazijos mokinių sukurtas molekules iš balionų. Atsakė į klausimyną naudojantis programėle Quizizz. 7b klasės mokiniai naudodamiesi Scratch programa sukūrė savo pasakojimo dalį apie vandens užterštumą bendrai kuriamame pasakojime „World Problems” (Pasaulio problemos).
Džiaugiamės, kad eTwinning projektai leidžia kurti ir mokytis įdomiai.
Mokytoja G. Raudonienė