Pradžia » Sveikiname » Rajoninio 5-8 klasių mokinių diktanto konkurso „Raštingiausias mokinys“ prizininkės

Rajoniniame 5-8 klasių mokinių diktanto konkurse „Raštingiausias mokinys“ dalyvavo ir mūsų mokyklos raštingiausi mokiniai. Geriausiai pasisekė dviem dalyvėms: Gabijai (6a kl.) ir Smiltei Amelijai (5a kl.) – jos užėmė prizines vietas. Jau antrus metus Gabija konkurse laimi tarp šeštokų pirmą vietą. Konkurse dalyvavusi pirmą kartą Smiltė Amelija tarp penktokų tapo 2-osios vietos laimėtoja.

Sveikiname mūsų šaunias mokines – džiaugiamės ir didžiuojamės!  Linkime ir toliau puikiai rašyti ir mylėti savo gimtąją kalbą.

Mokytojos V. Levanauskienė ir D. Liutkutė