Pradžia » Projektai » Kiek kainuoja direktoriaus postas?

Kiek kainuoja direktoriaus postas?

Praėjusį pirmadienį, užėję į direktorės kabinetą, daugelis nustebo pamatę naują, jauną, energingą direktorių. Paaiškėjo, kad tai vykdomo projekto „Valandų turiu, daug ką galiu“ tęsinys. Jau trečią kartą mokykloje, baigiantis pirmam pusmečiui, vyko aukcionas, kurio metu mokiniai aktyviai dalyvavę socialinėje-pilietinėje veikloje ir išsigryninę papildomai užsidirbtas valandas į simbolinius pinigėlius „germontus“, galėjo įsigyti mokytojų siūlomų paslaugų. O jų būta įvairių: bilietai į renginį „Naktis mokykloje“,  savaitė be namų darbų, papildomos dalykinės konsultacijos, kaupiamieji balai, atleidimai nuo pamokų ar įvairių užduočių atlikimo ir pan. Didžiausio susidomėjimo sulaukė mokyklos administracijos pasiūlymai pasivaišinti pica ir vieną pusdienį tapti mokyklos direktoriumi. Abu pasiūlymus „nusipirko“ mokyklos mokinių aktyvo pirmininkas Aleksas Pocius. Už direktoriaus postą aukciono metu vaikinas „sumokėjo“ didžiausią sumą – 24 „germontus“. Šias pareigas Aleksas įsigijo jau antrą kartą (pirmojo aukciono metu už jas „paklojo“ 40 „germontų“), todėl šįkart „direktorius“ atėjo nusiteikęs rimtam darbui, išsikėlęs uždavinius prižiūrėti tvarką koridoriuose, pasidomėti mokinių maitinimu ir mokytojų budėjimu pertraukų metu.  Aptariant laikinojo direktoriaus antrosios kadencijos rezultatus ir siekius paaiškėjo, kad Aleksas ateityje norėtų dirbti vadovu. Tai linkiu, kad nors ir maža žaidybinė patirtis padėtų siekti užsibrėžto tikslo.

Direktorė Alma Mikienė