Pradžia » Erasmus+ » Aplinkos problemos ir sprendimai

Aplinkos problemos ir sprendimai

8b klasės mokiniai aktyviai dalyvauja Erasmus+ projekte „Protect 4 Elements“. Vienas iš projekto tikslų – diskutuoti apie aplinkos problemas ir pasiūlyti sprendimo būdus. Per anglų kalbos pamoką jie apsvarstė aplinkos problemas savo mieste, šalyje ir pasaulyje, sukūrę plakatus naudodami Canva programą. Tai rodo jų atsakomybę ir gebėjimą naudotis skaitmeninėmis priemonėmis plakatų kūrimui. Plakatuose mokiniai įžvelgė įvairias aplinkosaugos problemas, nuo plastikinių atliekų kaupimosi iki biologinės įvairovės nuostolių. Savo darbuose jie ne tik atskleidė problemas, bet ir parodė, kad yra pasirengę imtis veiksmų. Jų ryžtas ir aktyvumas yra puikus pavyzdys kitiems ir skatina visuomenę įsitraukti į bendras pastangas kurti aplinką, kurioje malonu gyventi.

Mokytoja G. Raudonienė