Pradžia » Sveikiname » Bebro konkurso rezultatai

Bebro konkurso rezultatai

Lapkričio 13– 29 dienomis vyko 20-asis respublikinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“.

Visoje respublikoje 55 223 mokiniai sprendė šio konkurso uždavinius. Mūsų mokyklos mokiniai informacinių technologijų kabinete jungėsi prie „Bebro lauko“ ir sprendė įvairaus sunkumo užduotis. Džiugu, kad šiemet konkurse dalyvavo net 178 mūsų mokyklos 1 – 8 klasių mokiniai.

Pirmąją vietą tarp savo klasės mokinių rajone ir 27 vietą respublikoje iškovojo 5-os klasės mokinys Aleksandras. Pirmąsias vietas tarp savo klasės mokinių rajone taip pat užėmė 6-os klasės mokinė Emilija, 4 klasės mokinė Brigita, 3 klasės mokinės Augusta ir Gustė ir 1-os klasės mokinys Herkus.

Antrąsias vietas rajone savo klasėse užėmė  4 klasės mokinė Augustė,  2-os klasės mokinys Tomas ir  1-os klasės mokinys Ignas.

Trečiosiomis vietomis savo klasėje gali džiaugtis: Urtė (8 klasė), Joana (4 klasė), Jokūbas (3 klasė), Goda (1 klasė).

Į rajono geriausiųjų savo klasės trisdešimtuką pateko iš viso 100 mūsų mokyklos mokinių.

Labai dėkoju pradinių klasių mokytojoms už bendradarbiavimą vykdant konkursą, o visiems dalyviams nuoširdžiausi sveikinimai!

Mokytoja L. Lienienė