„Šviečiantys moliūgai“

Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių iškilmėms bei amerikietiškojo Helovino šventei Mokyklos taryba pakvietė visą bendruomenę 2023 m. spalio 24 d. susirinkti į MOLIŪGŲ skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves. Plušėjo ne tik „Germanto“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai, bet ir tėveliai bei kiti šeimos nariai. Vakare mokyklos laiptai pasipuošė 235 išraiškingais „moliūgų veidais“. Daugiausiai net 24 moliūgus, įžiebė 5b klasės mokiniai. Jie moliūgus sudėjo į 645 cm eilę. Patį didžiausią moliūgą atrideno Justė D. iš 2a. Jos moliūgo apimtis 181 cm. Gabrielius U. iš 3b atnešė patį mažutėliausią moliūgą, tik 13 cm apimties. Visą savaitę šviečiančių moliūgų švieselės suteikė šilumos tamsiems spalio vakarams.

Po atostogų visų dalyvių laukia saldūs prizai.

Renginio organizatoriai