Pradžia » eTwinning » Nuotoliniai emokymai „Lyderystė”

Nuotoliniai emokymai „Lyderystė”

Mokyklos mokytojams ir administracijai „Lyderystės” mokymai vyko nuotoliniu būdu. Šiuos mokymus sudarė  20 skirtingų temų. Viena mokymų dalis sudaro apie 4 val. trukmės kursą. Kiekvienas dalyvis galėjo pasirinkti kokį kursą, kada ir kiek laiko mokytis. Kursų programa sudaryta nuo vadovavimo pagrindų iki asmenybės efektyvumo formavimo. Baigę mokymus, dalyviai juos vertino anketoje ir mokymų organizatorių pateiktoje suvestinėje. Mokymuose dalyvavo 11 Telšių „Germanto“ progimnazijos mokytojų ir administracijos atstovų. Pagal organizatorių pateiktą suvestinę, mokymuose dalyvavo 90,9% dalyvių, jų pažanga 93%.  Pagal įsivertinimo anketos duomenis, dalyviai mokymus įvertino 95%. Dauguma teigė, kad buvo naudinga sužinoti apie streso valdymą, sisteminį problemų sprendimą ir perdegimą.
Dalyvavę mokymuose dalyviai ir išklausę nors vieną dalį kursų savo įspūdžiais ir patirtimis dalindavosi su kolegomis mokytojų kambaryje. Kartu išbandydavo streso valdymo ir koncentracijos pratimus, aptardavo ir diskutuodavo įvairiomis temomis tokiomis, kaip sisteminis valdymas, kaip rengti susirinkimus, kaip atpažinti perdegimą bei kaip teikti grįžtamąjį ryšį.

eTwininng ambasadorė G. Raudonienė