Pradžia » Renginiai » Programavimo savaitė Codeweek

Programavimo savaitė Codeweek

Spalio 10-14 dienomis informacinių technologijų pamokų metu vyko dešimtoji  ES programavimo savaitė, kurios tikslai: skatinti skaitmeninį mąstymą, programavimą ir su technologijomis susijusią veiklą, didinti programavimo matomumą, parodyti, kaip jaunimas, suaugusieji ir vyresnio amžiaus žmonės gali įgyvendinti idėjas programuodami,supažindinti su programavimo įgūdžiais, suburti motyvuotus žmones, kad jie galėtų tyrinėti mūsų skaitmeninį pasaulį ir daugiau apie jį sužinoti. Savaitės metu 5 ir 7 klasės mokiniai vykdė programavimo užduotis Minecraft aplinkose. 8 klasių mokiniai mėgino sukurti savo šokį naudodami programavimo komandas. Šeštokai sprendė labirinto užduotis. Kai kuriems iš jų pavyko įveikti ir piešimo užduotis, juk ne veltui užsiėmimai vadinosi „Programuok ir džiaukis“.

Mokytoja L. Lienienė