Pradžia » Kokybės krepšelis » „Išmani“ lenta

„Išmani“ lenta

Technologijų pasaulyje gimę vaikai nori jas matyti kiekviename žingsnyje, o mokykla privalo nuo jų neatsilikti.
Interaktyvi lenta – tai „išmani” lenta, kurioje specialiu rašikliu arba pirštu mokiniai gali atlikti įvairius veiksmus ekrane. Interaktyvios pamokos įtraukia, motyvuoja mokinius, o užduotys leidžia geriau įsiminti medžiagą. Šiuo metu interaktyviomis lentomis naudojasi mokiniai geografijos, anglų pamokose, spec. pedagogės užsiėmimuose bei trijose pradinėse klasėse.
Netrukus mokyklą pasieks dar 10 interaktyvių lentų, kurios ugdymo procesą padarys labiau įdomesnį, šiuolaikiškesnį. Išmaniąsias lentas mokykla įsigijo už ES struktūrinių fondų finansuojamo projekto „Kokybės krepšelis” lėšas.