Pradžia » Renginiai » Aštuntokai lankėsi Všį Telšių regioninio profesinio mokymo centre

Aštuntokai lankėsi Všį Telšių regioninio profesinio mokymo centre

Kovo 23 ir 24 dieną 8a ir 8b klasės mokiniai apsilankė Všį Telšių regioninio profesinio mokymo centre. Všį atstovai šiltai sutiko ir supažindino mokinius su mokymosi sąlygomis ir programomis. Mokymo centras yra puikiai aprūpintas moderniais ištekliais, mokytojai ir dėstytojai taiko šiuolaikiškus mokymo metodus. Baigusiems aštuonias klases moksleiviams čia siūloma mokytis 9-oje klasėje ir įgyti daliųjų tekstilės dirbinių gamintojo, apdailininko (statybininko), kompiuterinio projektavimo operatoriaus bei kitų profesijų. Patrauklios mokymosi sąlygos ir aplinka, dalyvavimas projektinėse veiklose, galimybė stažuotis užsienio šalyse bei pažangiems mokiniams mokama stipendija sudomino ne vieną aštuntoką.

Mokytoja E.Račkauskienė