Pradžia » Renginiai » Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų diena

Metų ratas paženklintas įvairiomis datomis, šventėmis, džiugiomis ir liūdnomis dienomis…. Sausio 13-oji – lietuviams ypatinga diena. Tokia ji išliks kartų kartoms. Nuo 1991-ųjų tragiškosios sausio nakties tapusi LAISVĖS, VIENYBĖS, DRĄSOS, PATRIOTIŠKUMO diena…

Šįryt mūsų progimnaziją užliejo rimtis, susikaupimas, susimąstymas…Mokykla paskendo degančių  žvakučių prieblandoje. Jaunoji mokinių karta iš mokytojų pasakojimų bandė suvokti ir pajausti, kas vyko Lietuvoje, kai jie dar nebuvo gimę. Sunku įsivaizduoti, nes įvykiai skaudūs, tragiški, sukrečiantys…..

Įsijungdami į pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“ mokomės branginti, vertinti tai, kas neįkainojama – LAISVĘ. Kiekvienas turime būti vertas sunkiai iškovotos laisvės.

Jaunosios mokyklos žurnalistės