Pradžia » eTwinning » ETwinning projektas „Christmas in Europe“

ETwinning projektas „Christmas in Europe“

Šių metų lapkričio- gruodžio mėnesiais buvo vykdomas eTwinning projektas „Kalėdos Europoje“, kuriame dalyvavo moksleiviai net iš 13 Europos šalių. Tarp jų buvo ir mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai. Per du mėnesius projekto dalyviai turėjo atlikti daug įdomių veiklų. Pirmiausia

virtualioje erdvėje vyko geriausiai sukurto projekto logotipo rinkimai, po to rinkome dalyvių gražiausiai pagamintą kalėdinį atviruką. Kalėdinius atvirukus vieni kitiems siuntėme paštu, džiaugėmės gautais sveikinimais. Kiekvienos šalies mokiniai rašė kalėdinius linkėjimus Padlet sienelėje, kūrė kalėdinius žodynėlius. Įvyko ir vaizdo susitikimas, kurio metu dalyviai prisistatė, padainavo kalėdinę dainelę savo gimtąja ir anglų kalbomis.

Vykdytas projektas paįvairino anglų kalbos pamokas, mokiniai džiaugėsi galėdami bendradarbiauti su kitų Europos šalių vaikais.

Mokytoja E. Račkauskienė