Pradžia » Be kategorijos » Telšių Vyskupijos jaunimo diena

Telšių Vyskupijos jaunimo diena

Šių metų lapkričio 20 dieną, Telšių Vyskupijos jaunimo centras sukvietė aktyvų jaunimą iš visų vyskupijos parapijų į Telšius, kur buvo organizuojama jaunimo diena. Šioje šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai Dovydas ir Rugilė.

Matėme Laimutės Pocevičienės teatro grupės „SAVI” spektaklį  „Skaitome apie meilę“.  Dalyvavome šv. Mišiose Telšių Katedroje. Po pietų jaunimas dalyvavo trijose užsiėmimuose, kuriuos vedė Sesė iš Panevėžio Vyskupijos Jaunimo centro Aušros Vartų Marija, br. Pjiercarlo bei nuotoliniu būdu prisijungusi Monika iš Kauno jaunimo centro komandos. Tai buvo toks ypatingas laikas, kuris gyvai  įtraukė jaunimą į užduotis, diskusijas, klausimus.  Renginys prasidėjęs anksti ryte baigėsi tik vėlai vakare.

Mokytoja K. Dargevičienė