Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

Technologijos yra vertinga mokymo proceso mokykloje priemonė, nes sukuria interaktyvią mokymosi aplinką, patrauklesnę ir malonesnę moksleiviams. Šiame projekte mokiniai buvo įtraukti ir ugdymo procese iš pasyvių informacijos gavėjų tapo aktyviais kūrėjais. Projekto metu 7b klasės mokiniai gilino savo skaitmeninius įgūdžius, ugdėsi bendradarbiavimo ir atsakomybės, dalyvavo įvairiose veiklose, jausdami kūrybiškumo džiaugsmą. Šio projekto tikslas integruoti IKT priemones į ugdymo procesą, ugdyti mokinių kritinį mąstymą, socialinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, bei motyvuoti savo mokinius mokytis naudojant IT priemones ir stiprinant komunikacines kompetencijas. Projekte dalyvavo 12–17 metų mokiniais iš 9 šalių. Projektas paskatino mokinius atskleisti save, parodyti savo talentus, pagerino skaitmeninių technologijų naudojimą ugdyme. Projektas vyko visus metus. Projekte buvo įgyvendintos veiklos ir pasiekti tikslai pagal tris temas. Projektą užbaigėme mokinių ir mokytojų vertinimu, veiklų apibendrinimu, visas veiklas apibendrinome projekto tinklalapyje. Dalinamės sukurtais produktais:
Mokytoja G. Raudonienė