Pradžia » eTwinning » eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

eTwinning projektas „Te@ch with Tech”

7b mokiniai dalyvaudami tarptautiniame projekte atliko tyriamąjį darbą apie skaitmeninių technologijų įtaką mokiniams. Tyrimo rezultatus pristatė nuotoliniuose susitikimuose penktadienį (balandžio 30 dieną) ir pirmadienį (gegužės 3 dieną) partneriams iš kitų šalių. Taip pat išklausė jų atlikto tyrimo rezultatus. Galėjome palyginti ir pamatėme, kad situacija labai panaši ir kelianti nerimą. Dauguma mokinių vienu metu naudoja 2-3 skaitmeninius įrenginius ir praleidžia daugiau nei 6 val. internete. Kas dar labai šokiravo, kad daugumos mokyklų mokiniai pasisakė, kad jie daugiau valandų praleidžia socialiniuose tinkluose negu miega. Padarėme išvadą, kad būtina imtis priemonių ir pirmiausia mokiniai dirbdami tarptautinėse grupėse kurs vietoves, kuriose nebus skaitmeninių technologijų, bei sugalvos veiklas, ką reikėtų veikt tokiose vietose. Lauksime galutinių rezultatų ir pasidalinsime jų sukurtomis „Digital Detox” vietovėmis.
Labai džiaugiuosi mokinių aktyviu dalyvavimu ir bendradarbiavimu eTwinning projektinėje veikloje.
Mokytoja G. Raudonienė