Pradžia » Pradinukai » Lietuvių kalbos dienos

Lietuvių kalbos dienos

Kalbininkas Jonas Jablonskis sakė, kad maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti.

Norėdami išreikšti pagarbą savo kalbai, mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos ir mokiniai visą savaitę organizavo daug įvairių renginių. 1a ir 1b klasėse vyko šventės ir kūrybinės valandėlės tema „Mes jau mokame ABĖCĖLĘ“. 2a ir 2b klasės išsikėlė iššūkį „Mes perskaitysime 100 pasakų“ ir jį įvykdė. Vaikai pademonstravo kūrybiškumą savaip iliustruodami perskaitytas pasakas. Trečiokai gilinosi į smulkiąją lietuvių tautosaką. 3a klasėje buvo organizuotas žaidimas –konkursas Kahoot platformoje, o 3b klasės mokiniai daugiau domėjosi patarlėmis, jas iliustravo. 4a ir 4b klasių mokiniai klausėsi lietuvių literatūros klasikų eilėraščių. Vėliau stengėsi nupiešti eilėraščių sužadintas emocijas ir vaizdus.

Gimtosios kalbos vaikai mokėsi įdomiai, kūrybingai ir smagiai.

Mokytoja L. Einikytė