Pradžia » Renginiai » Velykiniai atvirukai

Velykiniai atvirukai

Kovo mėnesį 5-8 klasių mokiniai per informacinių technologijų pamokas ne tik gilino IT žinias, bet integruotose pamokose lavino ir savo piešimo įgūdžius. 7-8 klasių mokiniai, naudodami piešimo ir pateikčių rengimo programas, kūrė animuotą piešinį tema „Velykų belaukiant“. 5-6 klasių mokiniai piešimo programa piešė piešinį tema „Velykų belaukiant“ ir scratch programa kūrė animuotą velykinį margutį. Geriausiai pavykę 5-7 klasių mokinių darbai dalyvauja respublikiniame kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant“ ir jais galima pasidžiaugti paspaudus šias nuorodas Statiniai atvirukai (wixsite.com) ir  Animuoti atvirukai (wixsite.com) .

Įdomiausias margučių animacijas penktokų ir šeštokų sukurtas scratch programa galite pamatyti paspaudę ant nuorodos ir po to žalios vėliavėlės: margutis1, margutis2, margutis3, margutis4, margutis5, margutis6, margutis7, margutis8.

O visų mokinių darbais pasigrožėti ir išsirinkti gražiausią atviruką galite mokyklos facebook svetainėje.

Mokytojos L. Lienienė ir J. Stulpinienė