Pradžia » Pradinukai » Dalyvavome respublikinėje virtualioje 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Mažieji technologijų kūrėjai”

3a klasės mokinės Gabija Žebrauskaitė ir Andžela Lenkauskaitė kovo 24 dieną dalyvavo respublikinėje virtualioje 1-4  klasių mokinių konferencijoje „Mažieji technologijų kūrėjai”. Konferencijos metu pradinių klasių mokiniai pristatė kūrybinę veiklą taikant IKT: programavimo programomis, bitutėmis, lego robotikos, piešimo, filmų kūrimo ir kitomis programomis sukurtus darbus. Gabija konferencijos dalyviams pasiūlė perskaityti „StoryJumper” programa dvi jos sukurtas elektronines knygas: „Knyga apie mane” ir „Mažasis šuniukas”. Andžela pristatė programa „Scratch” sukurtus projektus „Nuotykis” ir „Atliekų rūšiavimas”. Mergaites konferencijai ruošė mokytoja Sonata Liaudanskienė.  Antroje konferencijos dalyje mokytojai dalijosi patirtimi naudojant technologinę kūrybą ugdymo procese.
Mokytoja S. Liaudanskienė