Pradžia » Renginiai » Diena su Prezidentu!

Diena su Prezidentu!

Laisvės ir gynėjų dienos išvakarėse 3a klasės mokiniai dalijosi mintimis: ką reiškia žodis valstybė? Trečiokai dalyvavo Valstybės pažinimo centro nuotolinėje edukacijoje „Diena su Prezidentu”. Edukaciją vedė centro edukatorė J. Baltrūnaitė. Ji priminė mokiniams apie Sausio 13-osios įvykius, pasakojo apie buvusių Lietuvos Prezidentų nuopelnus. Trečiokai sužinojo, kaip atrodo Prezidento vėliava, kokie gyvūnai joje pavaizduoti. Ką veikia Prezidentas, kokias dovanas gauna ir dovanoja kitų šalių vadovams. Mokinius nustebino, jog Lietuvos Prezidentui yra įteikiamas Vytauto Didžiojo ordinas su aukso grandine, o Prezidentas, už žmonių gyvybių išgelbėjimą, gali apdovanoti ir vaikus. Vėliau trečiokai spėliojo, nuo kelių metų galima tapti Lietuvos Prezidentu ir dalyvavo viktorinoje. Prasminga edukacija vaikų širdyse sustiprino pilietiškumo jausmą.
Mokytoja S. Liaudanskienė