Pradžia » Pradinukai » Konkurso „Kuriu žiemužės pasaką!“ prizininkė

Konkurso „Kuriu žiemužės pasaką!“ prizininkė

Gruodžio mėnesį 3a klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame integruotame anglų kalbos ir dailės bei technologijų konkurse „Kuriu žiemužės pasaką”. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybingumą ir gilinti jų anglų kalbos, skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius. Anglų kalbos pamokose, kartu su mokytojomis E.Račkauskiene ir G.Raudoniene, trečiokai klausėsi pasakos anglų kalba, ją išsivertė ir analizavo. Vėliau, kartu su mokytoja S.Liaudanskiene, aptarė pasakos veikėjus ir nupiešė piešinius. Tris geriausius kūrybinius darbus išsiuntėme į konkursą.
   Konkurse buvo pateikta 315 darbų iš 76 Lietuvos mokyklų. Vaikų piešinius vertino komisija. 3a klasės mokinės Natalijos Šakytės kūrybinis darbas laimėjo II vietą! Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės! Kviečiame pasižiūrėti konkurso nugalėtojų virtualią parodą.
Mokytoja S. Liaudanskienė