Pradžia » Pradinukai » 2a ir 3a klasių mokiniai dalyvauja tarptautinėje vaikų draugystės iniciatyvoje „Matau tave”

Japonijos ir 16-kos Europos šalių vaikai jungiasi į bendrą draugystės iniciatyvą, skirtą Tolerancijos dienai. Visose šalyse vienu metu vaikai šoka bendrą šokį pagal specialiai sukurtą dainą „Ser Deg” (liet. „Matau tave”).
     Lapkričio 12 dieną, 2a ir 3a klasių mokiniai, pamokas pradėjo šokiu „Matau tave”. Šis šokis skirtas prieš patyčias. Mūsų tarpe yra įvairių žmonių, mes visi skirtingi. Turime skirtingus norus, skirtingą išvaizdą, skirtingą mąstymą. Turime priimti kiekvieno išskirtinumus, būti draugiškais bei tolerantiškais. Šokdami vaikai sako, kad matau tave ir priimu tokį, koks esi. Mokiniai šiuo šokiu siekia gerinti savo elgesį su aplinkiniais, stiprina draugystės ir savivertės jausmus.
Mokytojos S. Liaudanskienė ir I. Kavaliūnienė