Pradžia » eTwinning » Code Week savaitės renginiai

Code Week savaitės renginiai

Jau ne pirmus metus vykstanti Europos Sąjungos programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu.

Spalio 12–16 dienomis mūsų mokykloje per informacinių technologijų pamokas vyko Code week savaitės renginiai. Penktokai išspendę šiemet išbandė Minecraft kelionės vandeniu užduotis. Šeštokai  kodavo ir kūrė žaidimą žvaigždžių karų tema.  Septintokai ir 8b klasės mokiniai įveikė Minecraft kelionės vandeniu užduotis ir mėgino sukurti žaidimą. 8a klasės mokiniai įveikė užduotis kurdami Dance party 2019 baigiamąjį šokį. Robotikos būrelio mokiniai savo veiklą „Micro circuits for Mega solutions”  skyrė dalyvavimui eTwinning projekte „Micro circuits for Mega solutions“ susipažino ir praktiškai išbandė dirbtinio intelekto  programavimo valandą „AI for Oceans“. Mokiniai džiaugėsi galimybe sukurti originalų, savitą kompiuterinį žaidimą.

Mokytoja L. Lienienė