Pradžia » eTwinning » Internetinė pradinuko laboratorija – 2

Internetinė pradinuko laboratorija – 2

2a klasės mokiniai šiais mokslo metais, kartu su kitomis Lietuvos mokyklomis, dalyvavo eTwinning projekte „Internetinė pradinuko laboratorija – 2″. Projektas buvo skirtas pradinių klasių mokinių ir mokytojų skaitmeninio raštingumo ugdymo kompetencijai stiprinti. Projekto tikslas – padėti mokiniams ugdytis informatinį mąstymą ir gebėjimus sumaniai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, siekiant veiksmingai mokytis visų dalykų. Mokiniai išbandė naujas programas, skaitmenines platformas, patobulino informatikos įgūdžius, kūrė skaitmeninį turinį filmuodami, fotografuodami, rašydami tekstus, kurdami animacijas. Atliktomis veiklomis dalijosi projekto žurnale ir mokėsi vieni iš kitų.

Projektas nenutrūko karantino laikotarpiu. Nuotolinis mokymas tik dar labiau patobulino mokinių skaitmeninio raštingumo ir kūrybiškumo kompetenciją. Visi projekto partneriai apibendrino atliktas veiklas ir kartu sukūrė logotipą. Projekto veiklose mokinių įgytos žinios padės geriau orientuotis kasdieniame gyvenime ir sėkmingiau mokytis toliau visų dalykų.
Mokytoja S. Liaudanskienė