Pradžia » eTwinning » ETwinning” projektas „My Family and Me”

ETwinning” projektas „My Family and Me”

2a klasės mokiniai šiais mokslo metais dalyvauja tarptautiniame „eTwinning” projekte „My Family and Me”. Šiame projekte bendradarbiauja Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Gruzijos, Italijos, Ispanijos, Graikijos, Armėnijos, Portugalijos, Bulgarijos ir Albanijos pradinukai. Projekto partneriai piešė projekto logotipus, kūrė darbelius iš vaisių ir daržovių. Mokinių tėveliai vedė pamokas, sportavo ir puošė klasę kartu su vaikais. Į projekto veiklas buvo įtraukti ir mokinių seneliai: vyko nuotraukų paroda „Padedu seneliams”.
    Net ir prasidėjus nuotoliniam mokymui, projekto veiklos tęsiasi. Balandžio mėnesį dalyviai piešia savo šeimą, tuo parodydami, kad esant pasaulinei pandemijai, jie saugiai lieka namuose. Šis 2a klasės mokinių piešinių filmukas bus patalpintas projekto žurnale.
Mokytoja S. Liaudanskienė