Pradžia » Sveikiname » Ketvirtokai – svekiausi mokine par vėsa rajuona 2019 metas

Ketvirtokai – svekiausi mokine par vėsa rajuona 2019 metas

4B klasė nuo 2019 metų nuo kovo 1 dienos iki 2019 metų gruodžio 5 dienos dalyvavo konkurse „Sveikiausi mokine par vėsa rajuona – 2019“.  1-4 klasių mokinių amžiaus grupėje jie tapo nugalėtojais. Prizas – visai klasei nemokama kelionė į Vilnių ir 3 valandos pramogų vandens parke „Vichy“!

…..Gruodžio 19 dieną ketvirtokai ne tik pramogavo vandens parke, bet grožėjosi šventiškai papuoštu Vilniaus senamiesčiu. Pabuvojo Prie Prezidentūros S.Daukanto aikštėje. Pakilo ant Gedimino kalno. Apžiūrėjo Valdovų rūmus. Ir sutiko Kalėdų Senelį prie Europos gražiausios eglės!

Mokytoja D. Grevienė